Одеса починається тут!

ГОТЕЛЬ В ОДЕСI

Ласкаво просимо в один з найкращих готелів Одеси.
Відвідайте одне з найкрасивіших міст України, прогуляйтесь його затишними вуличками в тіні каштанів та акацій, що біжать до моря. Вдихніть на повні груди це п’янке повітря, що так вміло виткане із променів сонця, солонуватого прибою, квітів, блакитного неба та духу свободи. В історичному центрі Одеси  на перехресті Олександрівського проспекту та вулиці Успенської, відчинив свої двері готель Лондон.
Ми будемо раді приймати вас у себе в готелі і зробимо все, щоб ваше перебування було комфортним.
До ваших послуг 37 комфортабельних готельних номерів різних категорій, ресторан з трьома видами кухні, цілодобовий лоббі-бар «Глазго», конференц-зала та банкетна зала.
*В наявності номери для людей з обмеженими можливостями

НЕЗАБУТНI ДНI В ОДЕСI

Проведіть незабутні дні в одному з найкращих готелів міста!

Обираючи готель в Одесі, ви можете бути впевнені в безпеці та конфіденційності. Готель гарантує своїм гостям 
надійність охорони та систем зовнішнього відеоспостереження. Електро- та водопостачання готелю повністю автономне, пасажирський ліфт укомплектовано системою безпеки, що повністю виключає можливість використання його сторонніми особами.
Турботу про здоров’я відпочиваючих та екологічну чистоту житлового простору декларують багато готелів Одеси, але тільки у нашому готелі до цього важливого питання персонал має особливе ставлення.
Керуючись високими стандартами обслуговування, готель «Лондон» — це синонім якості в індустрії гостинності. Тут однаково зручно і комфортно будь-якому гостю. 
Готель відмінно підходить для ділової людини, так і для мандрівника. Конференц-зали різної місткості дозволять провести зустрічі, конференції, тренінги, мастер-класи, семінари та презентації. У банкетній залі готелю «Лондон» можна організувати та провести урочисті події будь-якого формату та масштабу.
За розвагами не доведеться далеко ходити, адже готель розташований у центральній частині міста, тому тут усе знаходиться у кроковій доступності.